دانلود زیرنویس فیلم Avengers: Endgame

دانلود زیرنویس فیلم Avengers: Endgame

pouriam
نویسنده: pouriam ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸بروزرسانی: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

دانلود زیرنویس فیلم Avengers: Endgame، فیلم انتقام جویان: آخر بازی یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال 2019 محسوب می شود که دنباله ای بر فیلم قبلی کمپانی مارول Avengers: Infinity War می باشد که در زمان اکرانش توانست رکورد بیننده و فروش را بشکند. کارگردانی این فیلم را برادران روسو بر عهده داشتند که از بزرگترین کارگردان های سینمای هالیوود محسوب می شوند و در کارنامه هنری خود فیلم هایی چون به کالینوود خوش آمدید، شما، من و دوپری، کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان، مأمور کارتر، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، انتقام‌جویان: جنگ ابدیت را بر عهده داشته اند.

Avengers: Endgame فیلمی تحسین برانگیز و بسیار متفاوت در دنیای مارول  محسوب می شود که در سال 2019 در سینماهای مطرح دنیا بر روی پرده رفت و توانست با استقبال بسیار زیادی از طرف هواداران و منتقدان سینما رو به رو شود. در این فیلم بازیگران سرشناس بسیار زیادی چون بری لارسون، دانالد فرانک، جرمی لی رنر، کریستوفر هِمسوُرث، اسکارلت جوهانسون، مارک آلن رافلو، کریستوفر رابرت ایوانز، رابرت جان داونی جونیور به ایفای نقش پرداخته اند. داستان این فیلم در ادامه اتفاقات انتقام‌ جویان: جنگ ابدیت Avengers: Infinity War رخ می دهد که تانوس بعد از بدست آوردن سنگ های ابدیت نیمی از جمعیت دنیا را نابود می کند، حال در این قسمت جدید باقی‌ماندهٔ انتقام‌جویان باید گرد هم بیایند و تلاش کنند تا در یک نبرد نهایی اقدامات تانوس را خنثی کنند...

 شما دوستداران و علاقمندان به فیلم های سینمایی روز هالیوود و می توانید از بخش زیرنویس فیلم جدیدترین زیرنویس های منتشر شده را دانلود کنید. باید اشاره کنم برای دانلود زیرنویس فیلم انتقام جویان: آخر بازی می توانید از سایت بلکس ساب که دارای آرشیو بسیار بزرگی از زیرنویس فیلم و سریال می باشد بصورت کاملا رایگان مطابق با کیفیت درخواستی دانلود کنید.

دیدگاه شما

۳دیدگاه ارسال شده
pouya
pouya
یک سال پیش

slam mmnon

|
محمد
محمد
یک سال پیش

خوب بود

|
Shayan
Shayan
یک سال پیش

هیچی

|