جستجو برای : Array

  دانلود زیرنویس فارسی

  سایت بلکس ساب سایتی بسیار معتبر در زمینه دانلود زیرنویس فارسی می باشد که جدیدترین ترجمه های موجود برای فیلم ها و سریال های جدید را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار می دهد. امروزه فیلم ها برای مخاطبان فارسی زبان بدون داشتن زیرنویس هیچ معنایی ندارد و با شروع روند زیر نویس کردن فیلم ها، فرایند رو به رشد بسیار زیادی در زمینه ترجمه ایجاد شده است. در ابتدا باید گفت که زیرنویس ها به دو دسته تقسیم می شوند.1. ترجمه هایی که روی فیلم قرار دارند، به عبارتی بر روی فیلم حک شده اند 2. زیر نویس های جدا که به صورت جداگانه بر روی فیلم قرار می گیرند و معمولا با پسوند SRT شناخته می شوند.

  با پیشرفت روز افزون سینما و اضافه شدن مخاطب ها در سنین و علاقه های مختلف و همینطور تفاوت زبان و فرهنگ داشتن یک زیرنویس فیلم و سریال مناسب می تواند کمک بسیار زیادی به علاقمندان و دوستداران سینما که توانایی صحبت به دیگر زبان ها از جمله انگلیسی را ندارند باشد. بطور کلی بیشتر فیلم های هالیوودی اگرچه دارای صحنه های اکشن و زد و خوردهای فراوان و تخریب های بسیار زیاد هستند اما در کنار آن دارای خط داستانی بسیار قوی و پیچیده نیز می باشند که نیاز به مسلط بودن به زبان مورد نظر برای دیدن و فهمیدن دقیق و کلمه به کلمه این فیلم ها و سریال ها دارد. حال اینجاست که پای استفاده از یک ترجمه مناسب و قابل قبول پیش می آید که شما عزیزان می توانید این زیرنویس ها را بصورت رایگان از سایت های ارائه دهنده زیر نویس دانلود کنید. حال سولی که برای مخاطب پیش می آید این است که که با وجود این همه سایت ارائه دهنده فیلم و سریال و همینطور سایت های دانلود زیرنویس فارسی کدام یک از این سایت ها را باید انتخاب کرد؟ 

  از چه سایتی زیرنویس دانلود کنیم؟

  جواب این سوال بنظر خیلی ساده بنظر می رسد و پاسخ دادن به آن نیاز به زمان زیادی تفکر ندارد. در ابتدای امر باید عرض کنم که یک سایت خوب برای استفاده باید دارای مشخصات زیادی باشد که ما در اینجا برخی از آن را مرور خواهیم کرد. یکی از صالی ترین و اساسی ترین نیازهای کاربران فضای مجازی و علاقمندان به فیلم های روز دنیا آپدیت بودن است و سایت های مورد نظر خود را بر اساس آپدیت بودن انتخاب می کنند و از آن استفاده می کنند. دومین نکته مهم رابط کاربری بسیار قوی است که باعث می شود تا کاربران بتوانند با سیستم مورد نظر خود تعامل برقرار کنند. سومین نکته که از همه مهتر قابل توجه می باشد دسته بندی اطلاعات در سایت است که متاسفانه در خیلی از سایت های ایرانی این امر رعایت نمی شود. دسته بندی اطلاعات باعث می شود تا کاربران بتوانند در سریعترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. برای مثال کاربران در سایت بلکس ساب بجای مواجه با تعداد بسیار زیادی زیرنویس فارسی، انگلیسی، عربی و....  که بصورت نامنظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند با یک آرشیو بسیار منظم رو به رو می گردد که بصورت کاملا دسته بندی شده بر اساس کیفیت قابل دسترسی می باشد. 

  سایت بلکس ساب

  در اصل باید اشاره کنیم که هدف تیم بلکس ساب برای خلق این وبسایت فراهم کردن فضایی است که علاقه مندان به سینما بعد از دانلود فیلم یا سریال مورد علاقه خود به راحتی به زیرنویس آن دسترسی پیدا کنند. از ویژگی های blaxsub میتوان به دسته بندی منظم، قالب ساده و جذاب، رابط کاربری آسان اشاره کرد، یکی از مهمترین ویژگی های این وبسایت برخورداری از سیستمی اتوماتیک برای آپدیت زیرنویس ها است، این سیستم در طول 24 ساعت شبانه روز مرتبا زیرنویس ها را چک کرده و به روز رسانی میکند تا کاربران به آخرین نسخه های منتشر شده از زیرنویس ها دسترسی داشته و به دانلود زیرنویس فارسی بپردازند.

  نمایش بیشتر

  دانلود زیرنویس سریال Spider-Man فصل 1

  2017

  دانلود زیرنویس سریال Spider-Man فصل 2

  2018

  دانلود زیرنویس سریال Ballers فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Undone فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم Spider-Man: Far From Home 2019

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Marianne فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم Annabelle Comes Home 2019

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Haunt

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Dragon Ball Super: Broly

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Uri: The Surgical Strike

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Apollo 11

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders فصل 5

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Preacher فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975

  1974

  دانلود زیرنویس فیلم They Shall Not Grow Old 2018

  2018

  دانلود زیرنویس فیلم Human 2015

  2015

  دانلود زیرنویس فیلم Won't You Be My Neighbor? 2018

  2018

  دانلود زیرنویس سریال Fear the Walking Dead فصل 5

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم Andhadhun 2018

  2018

  دانلود زیرنویس سریال The Terror فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Toy Story 4

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Anna

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم 2019 Child's Play

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Power فصل 6

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Pennyworth فصل اول

  2019

  دانلود زیرنویس فیلم The Goldfinch

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Yellowstone فصل 2