جستجو برای : Array

  زیرنویس سریال

  زیرنویس سریال، در سال های اخیر شبکه های تلوزیونی و اینترنتی رونق بی سابقه ای را تجربه کرده اند و در میان آنها نتفلیکس ( Netflix ) با ارائه محصولات زیاد و با کیفیت توانسته انقلابی را در این عرصه بوجود آورده و سینما را به چالش بکشد، البته در این میان از سهم شبکه هایی مانند HBO و AMC نمیتوان گذشت. این میزان از تولیدات تقاضا برای دانلود سریال و به دنبال آن زیرنویس سریال را بسیار بالا برده و بازار وبسایت های زیرنویس فارسی را گرم کرده از میان این وبسایت ها Blaxsub یکی از بهترین منابع برای دانلود زیرنویس فیلم و سریال است، بلکس ساب زیرنویس ها را به زیبایی دسته بندی کرده و در قالبی جذاب در اختیار کاربران قرار داده است. سریال های تلویزیونی امروزه به یکی از محبوب ترین سرگرمی های بشر مدرن تبدیل شده است به شکلی که بیشتر افراد ساعات بسیار زیادی را صرف دیدن سریال های تلویزیونی مطرح می کنند. از جمله مهمترین سریال های کمپانی های مطرح جهان می توان به سریال هایی چون برکینگ بد، خانه کارتی، مردگان متحرک، بازی تاج و تخت، نارکوس، آقای ربات و خیلی دیگر از این سریال ها اشاره نمود. همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم سریال ها امروزه جایگزین فیلم های سینمایی شده اند و توانسته اند تا بخوبی جای خود را در دل مخاطبان پیدا کنند. شاید بنظر خیلی از علاقمندان به سینما شبکه های چون نتفلیکس که تمام صنعت سینمایی و تلویزیونی را امروزه مال خود کرده اند، چیزی جز تباهی و نابودی را برای سینما به ارمغان نخواهد آورد.

  دانلود زیرنویس سریال های خارجی

  مدتها است که سریال های تلویزیونی مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته اند و طرفداران بیشماری را در سرتاسر جهان پیدا کرده اند، با توجه به بالا رفتن کیفیت روز افزون سریال ها و همینطور تعداد بی شمار آنها در این چند سال اخیر مخاطب در زمینه ترجمه و کیفت آن نیز افزایش یافته است، از این رو بلکس ساب تصمیم دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین زیرنویس را در اختیار مخاطبانش قرار دهد تا شما عزیزان بتوانید بدون نیاز به دیگر سایت های فعال در زمینه زیرنویس سریال و یا زیرنویس فیلم به جدیدترین زیر نویس های منتشر شده دسترسی پیدا کنید. قبل از هر چیز باید اشاره کنیم که سایت بلکس ساب یک سایت کاملا رایگان می باشد که برای دسترسی به تمامی بخش های این سایت نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه ای نیست و شما می توانید جدیدترین آثار سینمای هالیوود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

  دسته بندی منظم مطالب در بلکس ساب

  از مشکلات دیگر در سایت های فعال در زمینه دانلود زیرنویس در داخل و یا حتی خارج از کشور ارائه مطالب به صورت نامنظم و دسته بندی نشده می باشد به شکلی که کاربر مجبور است تا زمان بسیار زیادی را برای پیدا کردن مطلب خود در میان هزاران فایل ترجمه به زبان های مختلف جستوجو کند.  حال سایت بلکس ساب با آگاهی از این مسائل سعی نموده است تا قدم کوچکی برای حل این مشکل بردارد، سایت بلکس ساب دارای آرشیو بسیار منظمی از از ترجمه های بروز می باشد که در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید ترجمه فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را بدون سر در گمی دانلود کنید. 

  نمایش بیشتر

  دانلود زیرنویس سریال Spider-Man فصل 1

  2017

  دانلود زیرنویس سریال Spider-Man فصل 2

  2018

  دانلود زیرنویس سریال Ballers فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Undone فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Marianne فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders فصل 5

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Preacher فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Fear the Walking Dead فصل 5

  2019

  دانلود زیرنویس سریال The Terror فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Power فصل 6

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Pennyworth فصل اول

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Yellowstone فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Room 104 فصل 1

  2017

  دانلود زیرنویس سریال Room 104 فصل 2

  2018

  دانلود زیرنویس سریال The Outpost فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Snowfall فصل 3

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Suits فصل نهم

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Pandora فصل اول

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Mindhunter فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Queen of the South فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس سریال The Affair فصل 4

  2019

  دانلود زیرنویس سریال Carnival Row فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس سریال The Dark Crystal: Age of Resistance فصل 1

  2019

  دانلود زیرنویس سریال 3Below: Tales of Arcadia فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال The Son فصل 2

  2019

  دانلود زیرنویس سریال The Outpost فصل 1

  2018

  دانلود زیرنویس سریال True Detective فصل 3